Kosmetika​

Japonská manikúra se používá k opravě a rehabilitaci nehtové ploténky u problémových lámavých a vrstvených nehtů. Po každém postupu získávají nehty zdravý vzhled, stávají se lesklými pevnými a pružnými a ještě rychleji rostou. Kvůli nedostatku vitamínů v těle, nesprávné péči, vlivu vnějších faktorů se nehty stávají křehkými a křehkými. Japonská manikúra umožňuje vyřešit tyto problémy. Jedná se o komplexní péči o nehty na základě použití přírodních materiálů. Výsledek lze pozorovat hned po zákroku. Vydrží asi tři týdny. To se děje kvůli skutečnosti, že přírodní mikroelementy pronikají hluboko do nehtové desky a posilují je zevnitř, nasycují je potřebnými vitamíny. Speciální nátěry obohacené keratiny a minerály, zejména zinek, podporují stimulaci růstu nehtů a zabraňují vrstvení nehtové desky. Povlak s ceramidy pomáhá “zaměřit” slabá místa v keratinové struktuře nehtů. Obnovení hydrolipidové rovnováhy zajišťuje vysoce kvalitní extrakt ženšenu, který je součástí základního a horního povlaku. Vápník a křemík přispívají k posílení nehtů a crumb přírodní perly vyhlazuje povrch nehtové ploténky, v jeho složení 22 aminokyselin a 18 stopových prvků, glukóza, bílkoviny, vitamíny B a D. minerální látky, které jsou součástí pasty, stimulují růst nehtů a brání postupné oddělení, posiluje vrchní vrstvu nehtu a udržuje potřebnou vlhkost. Výsledkem je ochranná vrstva, která chrání nehty před nepříznivými vnějšími vlivy.. Při pravidelné aplikaci není nutné aplikovat další laky. Nehty se stávají hladkými, lesklými, s růžovým perlovým efektem. Dokonce i nejvíce zanedbané nehty s touto technologií mohou být resuscitovány 3-4 postupy.

Doporučení pro japonskou manikúru:
Japonská manikúra

doporučuje se provádět každé dva týdny, protože během této doby jsou všechny živiny z pasty absorbovány nehtem.
Japonská manikúra

jeden může být považován za samostatný postup a jako doplněk při použití jiných možností péče o nehty.
Minimální průběh léčby je 8 -10 procedur.

Japonská manikúra-300 Kč

Máte skvělou příležitost vybrat si ze dvou druhů depilace: cukrová pasta nebo vosk.

Depilace francouzským voskem je dnes novinkou-jedním z nejnovějších způsobů mechanického vystavení odstranění chloupků. Teplý vosk s perletí dokonale a jemně eliminuje nežádoucí chloupky na rukou, nohou, v podpaží. Výsledek bude trvat asi 3-4 týdny. Je to jeden z nejrychlejších a безболезненных způsobů, jak eliminovat maximální množství chloupků, který neposkytuje žádné podráždění na kůži a je vhodný naprosto pro všechny typy i velmi citlivé. Při této metodě je možné odstranit i ty nejkratší, velikost vlasů 4-5 mm. Vosk ovlivňuje vlasové kořínky způsobem, který v průběhu času oslabuje a přestává růst. Po každé následné depilaci se chloupky tenčí a časem se jejich počet snižuje až do úplného vymizení. Tato depilace poskytuje dokonale hladkou pokožku nejen ženám, ale i mužům. Депиляция s tímto efektem je vhodná pro ženy, kteří jsou unaveni z používání депиляторов a obráběcích strojů, pro ženy, u nichž se rychle zotavuje vlasový porost, u kterých je zvýšené vlasový porost nebo je to v nežádoucích místech, například v oblasti úst.

Výhody:

Minimální bolest.
Hypoalergenní, vhodné pro všechny typy pleti.
Žádné podráždění po zákroku.
Zabraňte zarostlým vlasům.
Nepoškozuje kůži.
Dlouhodobý účinek hladké a jemné kůže.
Odstranění všech typů chloupků, včetně tenkých a světlých.
Při dlouhodobém používání vlasy oslabují a přestávají růst.

Podpaží-300 Kč

Ruce-300 Kč

Nohy-700 Kč

Nohy do kolen-400 Kč

Brazilská depilace-500 Kč

Celé tělo-1200 Kč

Obličej-300 Kč

Chemický peeling přispívá k obnově epidermis, omlazuje, vyhlazuje vrásky. Profesionální peeling s kyselinou salicylovou. Používá se k léčbě akné, doporučuje se pacientům s mastnou, porézní kůží a také k odstranění pigmentace a změn souvisejících s věkem pokožky.Doporučuje se pro ženy nad 40 pro omlazení a svěžest pokožky. A také lidé s mastnou nebo problematickou kůží s rozšířenými póry, přítomností akné a dalšími poruchami. Odstraněním horní staré vrstvy kůže se pokožka obnovuje a utahuje všechny problémové oblasti novou vrstvou epidermis. Kůže se stává hladší, mladší a svěží.Tyto postupy poskytují viditelný omlazovací účinek, který se zvyšuje s prodloužením času díky regeneračním vlastnostem pokožky samotné. Pro úplný účinek se doporučuje provést 4 postupy.

Určeno pro použití jakéhokoli druhu zralé kůže, která vyžaduje boj proti známkám stárnutí. Obsahuje vysoce kvalitní aktivní složky, které poskytují omlazující péči o pokožku po celý den. Poskytuje komplexní péči o pleť a současně zpomaluje proces stárnutí pokožky a zabraňuje vráskám. Krém obnovuje architekturu pokožky: kolagenové tkáně, elastin a látky odpovědné za zadržování vlhkosti. Navíc pomáhá obnovit mechanické funkce kůže. Lék stimuluje přirozené procesy obnovy pokožky, zpomaluje aktivitu enzymů odpovědných za stárnutí pokožky a výrazně vyhlazuje vrásky. Použitelné pro pokožku obličeje, krku a dekoltu.

Chemický peeling-500Kč

Aromatická masáž pomocí aromatických esenciálních olejů vám poskytne obrovské potěšení. Taková masáž má mimořádně příznivý účinek na tělo, zmírňuje napětí a necitlivost v těle a zlepšuje vaše zdraví.