Masáž​

Relaxační masáž celého těla

Masáž aktivuje obranyschopnost organismu, příznivě působí na nervový systém, zlepšuje náladu, výkonnost, zmírňuje fyzickou a duševní únavu, normalizuje spánek, pomáhá udržovat elasticitu kůže, krásné držení těla, pružnost a sílu svalů. Masáž nejen zlepšuje krevní oběh, ale také podporuje odstranění toxinů z těla a také posiluje pojivové tkáně.

Masáž je jedním z nejpříjemnějších a nejúčinnějších postupů, které zabraňují vadnutí a stárnutí pokožky. Tajemství zázračné síly masáže je, že poskytuje průtok krve do buněk, zlepšuje krevní oběh. Masáže výrazně zvyšují průtok krve a lymfy do masírované tkáně, což zlepšuje její výživu a metabolické procesy v ní. Pravidelné masáže vám pomohou vytáhnout svaly, zlepšuje místní krevní oběh, posílí metabolismus v buňkách a tkáních, čímž se podpoří jejich regeneraci, tj. aktualizace starých, odumřelých buněk.

Při pravidelné masáži můžete po dobu dvou až tří týdnů vrátit pokožce a svalům těla bývalou elasticitu a krásu. Masáž zlepšuje přívod krve, metabolismus, urychluje krevní oběh. Pravidelná masáž po dlouhou dobu udržuje tělo mladé a pokožku zdravou a krásnou.

Zvláště je zapotřebí rychle zhubnout u lidí s ochablou oslabenou kůží, stejně jako u žen po těhotenství, protože pomáhá obnovit pružnost těla.

Relaxační masáž celého těla:

60 min-800 ks

45 min-600 ks

30 min-400 ks

Wellness masáž je jednou z nejúčinnějších metod ovlivňování, může mít analgetický účinek, uvolňuje svalové křeče, často jedno, ale včasné sezení stačí ke zklidnění bolesti při ischias, migréně, uvolnění nervového napětí a zlepšení spánku. Masáž stimuluje činnost lymfatického a oběhového systému, prohřívá pokožku, zlepšuje její výživu, vyhlazuje vrásky, zmírňuje otoky a uklidňuje nervové vzrušení. Wellness masáž obnovuje posunuté obratle, poškozené ploténky, zakřivení páteře (skolióza), léčí ischias, skřípnuté nervy, vyhřezlé ploténky. Také pomocí masáže se můžete zbavit takových onemocnění, jako jsou: ischias, spondylóza, osteochondróza, osteoporóza, lumbago, stenóza, myozitida.

Terapeutická masáž se provádí minimálně čtyřikrát.

1 sezení-600 ks.

Mnoho žen trpí celulitidou, která dělá ošklivé nohy. Příčinou celulitidy může být cokoli a je velmi obtížné se jí zbavit. Výskyt celulitidy je doprovázen nejen přebytečnými tukovými ložisky pod kůží, ale také nahromaděním toxinů v těchto tukových buňkách. Pokud trpíte tímto onemocněním, ale chcete se ho zbavit, zkuste speciální masáž – anticelulitidu.

Целлюлит является проблемой очень многих женщин. Бороться с этими жировыми отложениями при помощи специального питания и спортивных упражнений очень сложно и малоэффективно. Массаж – один из самых эффективных методов, помогающих сохранить упругость и эластичность кожи. Благодаря массажу улучшается кровообращение, усиливается отток лимфы, нормализуется обмен веществ. Самое главное – это регулярность процедуры. Регулярный массаж сделает кожу упругой и, непосредственно воздействуя на подкожный жировой слой, усилит циркуляцию крови и ускорит процесс расщепления подкожных жиров, способствует быстрому сжиганию жира, а также тонизирует и укрепляет мускулатуру. Массаж используется для областей живота и бедер. Массаж живота не только улучшит вашу фигуру, улучшит внешний вид и здоровье ваших ног но и заметно поправит общее самочувствие.

Aromatická masáž pomocí aromatických esenciálních olejů vám poskytne obrovské potěšení. Taková masáž má mimořádně příznivý účinek na tělo, zmírňuje napětí a necitlivost v těle a zlepšuje vaše zdraví.

Příčiny únavy a bolesti nohou mohou být přetížení svalů nebo vaskulární změny. Pokud se na nohou objeví otoky, lze předpokládat poruchu srdeční činnosti nebo ledvin. Bolesti kloubů-artritida a artróza kloubů bývají spojeny s přetížením kloubů, nadváhou, zraněními atd. čínští lékaři věřili, že bolesti nohou jsou spojeny s životním stylem člověka. Podle nich to znamená, že člověk musí ve svém životě něco změnit. Od starověku jsou různé národy známé kouzelnou silou masáže. Je široce používán v medicíně k léčbě různých onemocnění a jako vynikající relaxační prostředek.

Поистине волшебное действие оказывает массаж на состояние суставов. Уменьшается их болезненность, повышаются гибкость и подвижность. Специальный массаж ног помогает сохранить их здоровыми на долгие годы. Усиление кровотока в области нижних конечностей и таза служит прекрасной профилактикой таких неприятных заболеваний, как тромбофлебит, варикозное расширение вен и геморрой. Уставшие ноги нуждаются в мягком массаже, который принесет им расслабление и успокоит натрудившиеся мышцы, поможет снять усталость и напряжение. На ступнях ног находится множество биологически активных точек, воздействием на которые можно снять болевые ощущения в различных органах и ускорить излечение некоторых заболеваний. Массаж ног важен для хорошего тока крови, что препятствует возникновению тромбов и варикозному расширению вен, помогает снять мышечное напряжение, а также

Pomocí medové masáže můžete provést velmi užitečný a účinný postup – odstranění solí z těla. Nejčastěji se v oblasti horní části zad objevují nepříjemné pocity po dlouhé sedavé práci nebo stojícím s ohnutými zády. Bolest zad je často prvním příznakem nachlazení, což signalizuje, že je třeba přijmout naléhavá opatření, aby se zabránilo nebezpečným komplikacím. Taková masáž nejen zmírňuje bolesti zad způsobené usazováním škodlivých látek, ale také pomáhá uvolnit se po náročném pracovním dni.

Kontraindikace

Je přísně zakázáno masírovat při vysokých teplotách, zánětlivých procesech, jakož i v přítomnosti pustul nebo vyrážek různého původu na kůži masírované oblasti.

V kritických dnech je také vhodné tento postup opustit.