O mně a metodách léčby

Jmenuji se Elena Grinko. Narodila jsem se v roce 1973. Pracuji jako léčitelka, konkrétně energetický terapeut.

Různými energetickými praktikami se zabývám více než 20 let. Při práci používám bioenergie (4. stupeň – mistr), kosmo-energie a také energii rejki (3. stupeň – mistr). Zaměřuji se převážně na léčitelství, ale energie lze využít i v jiných oblastech.

O energie a léčitelství jsem se začala zajímat ve chvíli, kdy jsem sama potřebovala pomoc. Měla jasem potíže se žlučovými kameny a ledvinami. Měla jsem podstoupit dvě operace, které jsem však nakonec neabsolvovala, jelikož jsem si pomohla sama. Jsem velice vděčná za své nemoci, jelikož byly impulsem k poznání pro mě něčeho nového a tajemného. Ukázalo se, že energie jsou tou správnou cestou pro mě a já tak mohu pomáhat i ostatním lidem.

Postupem času jsem měla touhu sdílet své znalosti a zkušenosti s ostatními lidmi, aby mohli také zlepšit kvalitu svého života, uzdravit sebe i ostatní – přátele, blízké a všechny, kteří je požádají o pomoc. Za tímto účelem vedu školení o bioenergii a energetickém managementu Reijki. Mým cílem ve výuce je zprostředkovat každému člověku schopnost samostatně léčit své tělo i ducha. Chci předat znalosti zákonů jemného světa a vnést do života každého harmonii a lásku.

Energie jsou tak univerzální, že je lze použít v jakémkoli aspektu a oblasti vašeho života. Každou situaci  nebo problém lze řešit. Cílem je také společné dobro a řešení pro všechny – ať už jde o problém se zdravím konkrétního člověka nebo životní situaci s více účastníky.

Energie je možné využít nejen k léčení, ale i k celkové harmonizaci života – nepříjemné situace, stanovování cílů, zpracování emočních bloků atd.

Specializace a směry mé práce: léčitelství, psychologie, valeologie, esoterika, alternativa, alternativní medicína.

Neexistují nevyléčitelné nemoci! Skolióza, psoriáza, diabetes, artróza, epilepsie atd. -vše je neodvolatelně léčitelné!

Seznam léčitelných nemocí: meningitida, poliomyelitida, endometrióza, migrény, artróza, křečové žíly (vnitřní, vnější), endometrióza, gastritida a žaludeční a dvanácterníkové vředy, odstranění ledvinových kamenů, neplodnost, prostatitida, impotence, krevní tlak (vysoký, nízký) , různé srdeční choroby (ischemie, arytmie atd.), atopická dermatitida, seborrhea, psoriáza, odstranění parazitů, pyelonefritida, revmatoidní artritida, endometrióza, komplikace po operaci.

Onemocnění páteře: skolióza, ankylozující spondylitida, obnova (regenerace) poškozených meziobratlových plotének, eliminace vyhřezlých meziobratlových plotének (bez použití operace), osteochondróza, spondylóza atd.

Poznámka: nemoci, které nejsou na seznamu, jsou nevyléčitelné, ale může trvat déle, než zjistíte, pochopíte příčinu onemocnění a vyléčíte. Seznam nemocí je průběžně aktualizován (v průběhu praxe).

Diagnostika a konzultace zdarma!

Postup léčby.

Pacient se na mě může obrátit s žádostí o pomoc s lékařskou diagnózou i bez ní. V každém případě si provádím vlastní vyšetření, na základě kterého probíhá léčba. Chci vás upozornit, že moje diagnóza se nemusí vždy shodovat s lékařskou. Kromě toho se mé názory na výskyt příčin některých nemocí z lékařského hlediska velmi liší. Následná práce – samotná léčba, která zahrnuje 4 komplexní léčebné terapie (tj. Celé tělo), to je základ. Čištění probíhá po dobu 4 až 10 dnů. Ve většině případů dochází ke změnám po první terapii. Záleží na individualitě a náchylnosti organismu. V každém případě je během léčby (4 terapie) tělo ve větší či menší míře obnoveno a pacient může sledovat účinky mého vlivu. 4. ošetření ukazuje stav změněného organismu a určuje další průběh. Během dalšího měsíce se tělo stále zotavuje a mění, i když to již není tak výrazné jako u přímé léčby. Tělo navíc dostane čas na odpočinek od náhlých změn a stresu v procesu expozice. Po měsíci se tělo konečně stabilizuje a zotavuje z přetížení. V té době je nutná kontrolní prohlídka. Ta je povinnou součástí celého komplexu léčby, i když se pacient cítí skvěle. Faktem je, že pouze já mohu určit kvalitu stavu těla na energetické úrovni. V této fázi znovu provádím vyšetření stavu celého těla a v případě potřeby opravím všechny abnormality v těle, které se neprojeví. To je záruka, že se nemoci nevrátí. Práce je dokončena. V přítomnosti určitých onemocnění (například: endometrióza, křečové žíly, artróza) je někdy je vyžadována lokální léčba.

Chci vás upozornit na skutečnost, že existují 2 příčiny onemocnění:

Fyziologicko – funkční poruchy orgánů a zamoření těla parazity.

V prvním případě se během léčby tělo zotavuje velmi rychle, i když byla potřeba chirurgický zákrok (stačí 4 sezení).

V druhém případě zabere více času očista těla nejen od dospělých parazitů, ale také od velkých kolonií vajíček, které se mohou nacházet v jakémkoli orgánu nebo části těla. Počet relací je individuální v závislosti na množství.

Pražským hostům nebo lidem žijícím mimo ČR stačí přijet na týden. Je zde skvělá příležitost spojit poznávání s krásami Prahy a získat komplexní léčbu. Vítejte v Praze!

Exkluzivní léčba na dálku!

Ošetření na jakoukoli vzdálenost je možné. Práce s energiemi nezná hranice jak v čase, tak v prostoru. Byla vyvinuta technika energetického dopadu, pomocí které můžete na dálku obnovit nemocné orgány. Již po prvním ošetření je možné pozorovat výsledek dopadu a pocítíte úlevu, zlepšení a pohodu.

Účinnost dopadu je stejná jako u kontaktní léčby. Tělo dostává stejnou reakci a účinnost léčby je stejná jako při obvyklé kontaktní expozici. Aby se předešlo nedorozuměním, provádí se první zkušební léčba, po které se pacient rozhodne, zda bude v expozici pokračovat nebo ne.

Techniky nemají vedlejší účinky!