Na těchto platformách můžete zanechat svá hodnocení:

Na Googlu:  → klikněte zde

Na Facebooku: → klikněte zde

Na Instagram: → klikněte zde

Na Revmaticke-nemoci.cz: → klikněte zde

Na Еmimino.cz: → klikněte zde

VYNIKAJÍCÍ
3 recenze na
Dina K
Dina K
2022-05-05
Обращалась к Елене не один раз за помощью. Являюсь ее постоянным клиентом. Елена профессиональный таролог, с помощью карт может увидеть проблему, ситуацию с разных сторон. А также указать на причины. Обладает также способностью предсказывать будущее, исход ситуации. Лена даст вам дельный совет, как разрешить проблему, как лучше поступить. Я довольна ее работой и благодарна, если у вас какие-то жизненные неурядицы, очень советую.
Артём Станиславович Дацун
Артём Станиславович Дацун
2022-02-01
Обратился к Елене с проблемами позвоночника, сопровождающимися болевыми симптомами. Диагноз - межпозвоночные грыжи. После 2 сеанса боль уменьшилась, после 4 прошла. + Был забытый искривлений копчик, который вылечили после 2 сеанса Очень доволен сеансами, даже не привычно, что с спиной всё в порядке, очень благодарен Елене :).
Julie Abdrahmanova
Julie Abdrahmanova
2022-01-18
Dobrý den. Neměla jsem žádnou naději na vrácení svého zdraví a správnou diagnózu. Kontroly, diety, kolonoskopie ..pak dostala jsem jen prášky na spaní a smích za zadou ze jsem v pohodě a vymyslim, psichycky i bez toho stav zhoršovalo. Dekuji paní Alena, nikdy nezapomenu na Vas, světlý, veselý člověk darujete lidí zázrak a nadeji a ulevu od bolesti. Časem mi zmizeli problemy- bolesti bricha, alergie na potraviny, nakonec mužu jist colokoli , gynekologické problemy ať.d. Hodně Vám zdraví a štěstí moje drahá ????????????????????dekuji i za pomoc synu a rodine taky, jste naše zlatíčko.
Dlouhá léta jsem kouřil. Vím, že to není pro mé zdraví ta správná cesta. Kouřil jsem, protože jsem věřil, že mě to uklidní. Většinou jsem kouřil právě tehdy, když jsem byl nervózní a cigareta to vždy vyřešila. Cítil jsem se opravdu klidnější. Po 2. sezení mi přišlo, že kouřím ještě víc (dokonce jsem byl naštvaný). Ale po 3. schůzce jsem vykouřil za celý den jen 2 cigarety. Dříve to bylo půl krabičky denně. Po 4. sezení - zvláštní pocit, že mi to nechutná. nyní nekouřím 2 měsíce a vůbec mi to nechybí. Problémů a starostí je samosřejmě stále stejně, ale stavím se k ním s mnohem chladnější hlavou než před tím. Jsem vyrovnanější a nestresuji se tolik i bez cigaret Je to vůbec možné? Ano je! Děkuji
Pavel
30.09.2021
Můj hlavní zdravotní problém byly nesnesitelné migrény. Časté bolesti hlavy mě trápily zhruba 6 let. Jediné co zabíralo byly silné léky, kvůli kterým však trpěly i ostatní orgány. Obrátila jsem se na Lenu. Lena mi diagnostikovala nemoci, o kterých jsem ani nevěděla a pochopitelně jsem následně souhlasila s léčbou . Do teď si kladu otázku, jak jsem se mohla zbavit všech nahromaděných problémů za pouhá 4 sezení? Jsem nesmírně šťastná a vděčná! Děkuji!
Světlana
16.09.2021
Dobrý večer Leno, hlásím se dle dohody. Poslední mírný záchvat byl ještě před kontrolním vyšetřením. Následně už záchvaty nebyly a doufám, že ani nebudou. Cítím se skvěle, děkuji.
Petr 23 let
15.08.2021
Jmenuji se Tatiana, je mi 62 let. Měla jsem problémy s páteří a kyčelními klouby. Chodila jsem velice málo a pouze s berlemi. Lékaři mi nabídli operaci páteře, ale bez záruky zlepšení. Odmítla jsem a zoufale hledala pomoc. Obrátila jsem se na Lenu. Léčila jsem se asi měsíc. Jako první zareagovala páteř, po 5.nebo 6. sezení (přesně si nepamatuji) bolest přestala úplně. S klouby byla léčba delší. Nyní jsem vyměnila berle za hůlku. Má cesta však není u konce! Lena slíbila, že ji brzy odložím jako berle. Jsem šťastná! Moc vám děkuji!
Tatiana 62 let
13.08.2021
Křečovými žilami a krevními sraženinami trpím asi 8 let. Lékařská léčba a samoléčba mnoho úspěchů nepřinesla. Z vlastní zkušenosti vím, že se to prakticky neléčí. Lena mě začala léčit před týdnem. Po 3.sezení bolesti prakticky necítím. Kdybych to necítila sama na sobě, nevěřila bych, že to může být tak efektivní. Moc se těším na poslední sezení. Děkuji moc! Štěstí a zdraví, Leno! Potřebujeme vás!
Světlana-47 let
28.07.2021
Erysipel - lokalizovaný zánět kůže, s touto diagnózou jsem žil 7 let. Takové onemocnění bych nepřál ani největšímu nepříteli. Ve svém věku jsem se cítil jako starý dědeček a nohy mě nesnesitelně bolely. Nevěřil jsem nikomu. Lékaři od toho dali ruce pryč a pokrčili rameny. Jezdil jsem po různých léčitelích a babách a peníze šly pryč. Nevěřil jsem, ale zkusil jsem opravdu vše. Lena mě léčila šestkrát. Během léčby došlo ke zlepšení, pak se všechno vrátilo zpět. Lena mě uklidňovala, že je to normální proces obnovy. Teď je to už měsíc. Zdá se, že se nic nevrací. Bůh chraň ať už se nevrátí. Teď už nelezu bolestí, ale létám! Je to prostě zázrak! Děkuji vám!
Anatolij-39 let
04.07.2021
Ahoj Leno, po léčbě uběhly téměř 3 týdny a nyní mohu s jistotou říci, že nám vše klaplo. Ruce mám naprosto v pořádku, jakoby mi nikdy nic nebylo. Jsem stále ohromen nedokážu tomu uvěřit. Srdce mě také nebolí. Děkuji!
Raynaudova Nemoc
29.06.2021
Několik let jsem trpěla nepříjemným onemocněním. Zdá se, že to není nijak zvlášť nemocné, nic nebolí, ale odpočinek na lůžku je jako pacient. Je velmi těžké počkat do konce pracovního dne, jen doma padám z nohou, na aktivní odpočinek jsem už dlouho zapomněla. Lékaři nepodali srozumitelné vysvětlení. Lena podstoupila úplnou komplexní léčbu (4 sezení), po 3. už jsem se cítila lépe, lehčí, veselejší. Vysvětlila, že důvodem jsou poruchy endokrinního systému, je nutné provést komplexní léčbu. Možná je to správné vysvětlení, protože léčba poskytla vynikající výsledky. Po kontrolní kontrole se cítím skvěle! Plný síly a energie! Děkuji, Bůh vám žehnej zdraví a dlouhý život!
Valentina
15.06.2021
Několik let jsem trpěl takovou nepříjemnou nemocí. Nezdálo se, že bych byl nemocný, ale stále jsem potřeboval odpočívat. Bylo velmi těžké pracovat. Čekal jsem na konec dne, abych si mohl odpočinout. Na aktivní odpočinek jsem už zapomněl. Lékaři nevěděli co mi je. Lena provedla komplexní léčbu (4 sezení), po 3.už jsem se cítil lépe, lehčí, veselejší. Vysvětlila mi, že důvodem je narušení endokrinního systému. Bylo třeba provést komplexní léčbu. Pravděpodobně je to správné vysvětlení, protože léčba přinesla skvělé výsledky. Po kontrole se cítím skvěle! Plný síly a energie! Díky, Bůh žehnej, plno zdraví a dlouhé roky života!
Oleg-46 let
10.05.2021
Nedokážu vám říci o svém konkrétním problému, se kterým jsem se obrátil na Lenu. V tomto věku jsou problémy všude a všechno bolí. Lena musela provést vlastní diagnostiku, aby mi vše vysvětlila. O některých problémech jsem věděl, některé jsem jen hádal, a o některých jsem slyšel poprvé. Na druhou stranu jsem s nimi zcela souhlasil, protože Lena měla pravdu. Mnoho věcí lékaři nedokázali vysvětlit. Je prostě nemožné vzpomenout si na všechny problémy, které jsem měl. Komplikovaná skolióza (nad 30 let), arytmie, poklesy tlaku (nízký, vysoký, potíže s pravým okem - navržena operace), problémy s trávicím traktem, vnitřní křečové žíly (bolí nohy). Nebudu říkat, že léčba byla jednoduchá a rychlá. Ale to, že v mém věku se dá něco změnit, tomu jsem jen stěží mohl věřit. Doufal jsem se, že alespoň něco se změní, alespoň malé zlepšení. Výsledky předčily všechna má očekávání. V 85 letech vyjdu bez přestávky do 5. patra (již jsem to nezkoušel, bydlím v 5. patře), bez dušnosti a únavy. Operaci sami lékaři zrušili. Jsem velmi vděčný za příležitost nejen žít, ale i užívat si života. Je pro mě velkým štěstím vrátit se ke své oblíbené práci.
Vjačeslav-85 let
08.05.2021
Po svatbě jsem 3 roky nemohla otěhotnět. Diagnózu lékaři nestanovili. Mohla jsem jen doufat v zázrak. Kamarád který se již léčil s chronickou bronchitidou mi poradil Elenu. Na konzultaci Elena řekla, že možnost otěhotnět se objeví po 2 měsících. Během této doby se moje menstruace vrátila do normálu a bolesti zmizely. Když došlo k dalšímu zpoždění, myslela jsem, že je vše zpět. Zvětšilo se mi i bříško. Když jsem přišla na kontrolu, Lena byla překvapená, proč jsem se netestovala. Nyní jsem v 5. měsíci. Budu matkou a to je štěstí. Díky moc!
Světlana 26 let
11.04.2021
Ahoj Leno. Už jsou to 2 měsíce po léčbě. Hlava a záda mě už nebolí vůbec. Koleno také křečové žíly již netrápí. Drobné žilky jsou však stále lehce viditelné. Připadám si jako ve vzdálených 20 letech. Díky moc!
Valentina 53 let
07.04.2021
Po léčbě jsem se zbavila chronických menstruačních bolestí, které jsem "léčila" po dobu 7 let. Proběhla spousta vyšetření a analýz, ale lékaři tvrdili, že je vše v pořádku. Pouze nad tím mávli rukama. Zbavila jsem se bolesti hlavy bez tablet, což je velmi příjemné. Děkuji moc, Eleno!
Marina, 27 let
28.03.2021
Od dětství jsem měla diagnostikovanou pyelonefritidou, s věkem se objevil zvýšený tlak a v posledních letech se zdraví úplně rozpadlo. Problémy se štítnou žlázou, slabý srdeční tep, narušený metabolismus a také 2 fibroidy. K mému obrovskému překvapení došlo k obnovení těla a zlepšení pohody po 4 komplexních léčbách. K odstranění fibroidů bylo zapotřebí dalších 2. Po půl roce jsem udělala vyšetření-myom nebyl nalezen! Zázraky! Děkuji Vám. Leno!
Valentina, 46 let
19.03.2021
Lena je zlatá. Ani nevíte, jak jsem šťastná! Saša za mnou dnes přišel a řekla mi, ať mu vymění letenku, že nikam nechce letět, dokud nedostane doklady. Skákala jsem štěstím. Velmi vám děkuji. Vaše práce změnila jeho mysl a vědomí, stal se jiným, stal se bývalým dobrým synem, zjevení k němu přišlo. Buďte zdraví a šťastní! Hodně štěstí ve vaši práci!
Anna-58 let
18.03.2021
Dobrý den Leno, jste prostě kouzelnice!! Hodně mi pomáháte, moc vám děkuji! Chci vás znovu požádat. Hodně komunikuji a pracuji s lidmi. V poslední době jsem se cítila špatně, pocítila jsem silný pokles síly. Práce je teď málo, jím a spím normálně tak nevidím důvod, proč bych měla mít potíže. Uvnitř cítím velmi silnou úzkost a napětí, nechápu proč. Začaly se mi zdát noční můry, bojím se pokaždé usnout.
Jak jste slíbila, že se vyřeší problém s dokumenty a postoj mého snoubence ke mně se změní - tak se to stalo. Vízum dostal. Můj muž je jako kdyby byl vyměněný. Nepřestávám se divit, jak se změnil. Je stále radostný a já tak znepokojená. Chci tě požádat, aby si i mě vyčistila. Pokud to uděláš, napiš mi prosím, chtěla bych znát důvod. Děkuji
Irina-32 let
12.03.2021