Rejki a Šambala

Tyto 2 směry používám obecně pro celkovou harmonizaci, naplnění přání a ochranu. Vlastnictví těchto energií však nevylučuje možnost použití mimo jiné pro léčebné účely. Obecně platí, že použití jakékoli energie je velmi individuální, kdo je vhodný a kdo zvládá lépe na základě svých schopností a schopností. V obou případech je zapotřebí iniciace ( zasvěcení od mistra) k zvládnutí a schopnosti pracovat s těmito energiemi. V každém z těchto směrů existují 3 stupně zvládnutí, řízení těchto energií.

Po 1. zahájení, i když je to jen seznámení a začínáme s energiemi, již můžete sledovat a získat požadované výsledky. Již na začátku vaší cesty budete moci sledovat probíhající kouzlo a nečekané proměny. Na tomto obrázku můžete pozorovat dopad Reiki. Byly to moje první pokusy a kroky po získání 1. iniciace. Na obrázku níže můžete pozorovat slabou malou větvičku. Po 2 týdnech se květina změnila k nepoznání-bohatá čepice silných zdravých, větších listů, potěšila můj pohled.

Takový výsledek nenechal na pochybách, že v tomto směru je třeba postupovat dále. Proto jsem prošla všemi kroky zvyšování dovedností v práci s Reiki a sama jsem se stala mistrem.

 Co se děje, jaký je rozdíl mezi těmito schody? Po 1. iniciaci se naučíte vstupovat do toku energie a podle toho ji do určité míry ovládat. Po 2. zasvěcení bude tok použité energie mnohem silnější, silnější, v kolejnicích se naučíte používat symboly, díky tomu budou výsledky vaší práce kvalitnější a výraznější.

3. stupeň pro ty, kteří chtějí získat status mistra s možností přenosu energie ostatním.

Na základě svých dlouholetých zkušeností používám Reiki energii k naplnění jakýchkoli přání, k léčbě a posilování rostlin. Shambalu používám také k naplnění touhy, ale hlavní věc je chránit – na silnici, před zlými lidmi, před negativními vnějšími vlivy.

Doporučení:

Reiki doporučuji pro lidi, kteří se chtějí naučit cítit a cvičit s jakoukoliv energií. To je dobrý začátek pro rozvoj a нарабатывания citlivosti k zvládnutí energií, a co je nejdůležitější, že technika je řízení a práce s Reiki je velmi jednoduchý. Je to ideální technika pro začátečníky, která přispívá k vašemu dalšímu rozvoji. Shambalu doporučuji pro lidi, kteří postrádají nebo kteří necítí spojení s nejvyššími silami, necítí svou ochranu v tomto světě. Shambala je andělská energie. S pomocí Shambaly budete mít příležitost spřátelit se s vlastním strážným andělem a s ostatními. Vaše spojení s nebeskými silami, které se vám stanou v životě spolehlivou oporou a obranou, se zlepší. 

A ještě jednou chci upozornit na to, že je to vysoká univerzální energie, která dokáže zázraky a dělá váš život radostnější a krásnější.